O firmie

Kilka słów na temat naszej działalności…

Biuro Rachunkowe RAFIX działa w branży finansowo-księgowej od 1994 roku. Nasze usługi księgowe kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw, przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą oraz rozpoczynających przygodę z biznesem.

Jesteśmy firmą z tradycjami, zarządzaną przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobywają przez lata praktyki w zawodzie Stawiamy na doświadczenie, co pozwala na budowanie unikalnych relacji z klientami, opartych na zrozumieniu potrzeb i dostarczaniu rozwiązań optymalnych dla danej firmy. W celu zapewnienia najwyższego standardu świadczonych usług personel korzysta z różnych form dokształcania.

Nasza firma działa w dwóch, współpracujących ze sobą obszarach: księgowo – finansowym oraz personalnym. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu aktywnie uczestniczymy w rozwoju naszych klientów, skupiamy się na świadczeniu usług księgowych i kadrowych. Oferujemy Państwu doradztwo od wyboru form opodatkowania do optymalizacji podatków. Dodatkowym atutem w ramach współpracy jest wsparcie profesjonalisty w dziedzinie IT.

Celem działalności Biura Rachunkowego jest odciążenie naszych Klientów od wszystkich spraw związanych z wizytami i kontaktem z urzędami skarbowymi i ZUS tak, aby mogli oni zajmować się wyłącznie swoją działalnością.
Wsp
ółpracujemy z przedsiębiorcami z terenu powiatu kępińskiego, Wieruszowa, Ostrzeszowa ,Kluczborka, Namysłowa a także bardziej odległych rejonów Polski.

Biuro RAFIX zajmuje się obsługą finansowo-księgową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych. Księgujemy dokumenty, sporządzamy odpowiednie rejestry oraz deklaracje ,które dostarczamy do urzędów skarbowych i ZUS.

Dokumentacja prowadzona jest przy u
życiu najnowszych wersji profesjonalnego oprogramowania CDN Comarch OPTIMA oraz Puzzle firmy ADAD, współpracujemy z klientami on-line w oparciu o posiadany przez nich system informatyczny.

Właściciel biura posiada uprawnienia wydane przez Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych nr MF 32271/02 oraz jest wpisana na Listę Doradców Podatkowych pod nr 07286.